PSI FITNESS

Zajęcia Psi fitness to nie tylko stymulacja fizyczna, ale także psychiczna Twojego zwierzaka. Zadbaj o kondycję swojego psa i zapisz go na zajęcia z psiego fitnessu, wspierając tym samym jego rozwój oraz ucząc go świadomości własnego ciała.

Psi fitness w pigułce

Psi fitness nie różni się bardzo od tego dla ludzi. Są to jednak ćwiczenia przełożone na psie ciało i dostosowane do jego anatomii. Jak wyglądają zajęcia z psiego fitnessu? Zwierzak, przy wsparciu swojego opiekuna, wykonuje ćwiczenia/serie ćwiczeń, dzięki którym dowiaduje się, że każda jego kończyna to osobny byt, z którego może świadomie korzystać. Podczas ćwiczeń psy poruszają się w trzech płaszczyznach: przód, tył i bok. Dzięki temu wytwarza się u psa pamięć mięśniowa. Psi fitness wspomaga również budowanie prawidłowych wzorców ruchowych, a także wzmacnia mięśnie i stawy psa.


Świadomy swojego ciała pies jest mniej narażony na urazy i kontuzje oraz lepiej radzi sobie z wyzwaniami dnia codziennego.

Na czym polegają zajęcia?

Zajęcia z psiego fitnessu mają formę indywidualnego spotkania i treningu z Tobą i Twoim psem. Dzięki temu będziemy mogli stworzyć dedykowany plan działania. 

 

Na start sprawdzimy kondycję Twojego psa, ustalimy predyspozycje i skupimy na wzmacnianiu jego ciała. W ostatecznym rozrachunku, po serii odbytych spotkań, możesz spodziewać się oszałamiających efektów. 

 

Oto niektóre z nich:

 

  • poprawisz ogólną kondycję fizyczną psa,
  • wzmocnisz jego mięśnie i stawy,
  • zapewnisz swojemu psu masę doświadczeń motosensorycznych,
  • świadomość ciała twojego psa wskoczy na inny, lepszy poziom,
  • wspólnie zrzucicie zbędne kilogramy,
  • będziecie przyciągać uwagę na dzielni, bo Twój pies będzie fit, że hit!
 
 

Na zajęciach z psiego fitnessu używamy różnych przyrządów do ćwiczeń. Są to między innymi: podesty, krzesła, kostki, jeżyki, piłki, kawaletki, platformy, a dla bardziej wymagających – bieżnia.

Dla jakich psów są zajęcia Psi fitness?

Psi fitness to zajęcia odpowiednie dla każdego psa. Od szczeniaka, dopiero uczącego się życia, poprzez psiego podrostka, psa dorosłego czy psa sportowego, aż do psiego seniora! To zajęcia ogólnorozwojowe, wpływające pozytywnie na psa w każdym wieku i w każdej formie.

Czas trwania, koszt i miejsce:

Cena:

Pierwsze zajęcia – 80 zł

Każde kolejne zajęcia – 50 zł

Miejsce:

Ośrodek szkoleniowy Mam Psa. I co teraz?

Radojewo 25, Poznań

Czas trwania:
Pierwsze zajęcia trwają 1h, każde kolejne 45 min 

Zapisy:
Kliknij tutaj !

Prowadząca Natalia Szablikowska

Więcej o naszej ekipie przeczytasz w zakładce O nas

Co jeszcze?

Pamiętaj! Plan zajęć i ćwiczeń ustalamy indywidualnie podczas pierwszego spotkania, zatem nie musisz przejmować się czy twój gnojek podoła.

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

  • Asia 666 616 460
  • siemanko@mampsaicoteraz.com