O nas

Małgo - Trener psów

Szkolę psy, bo bardzo kocham zwierzęta, uwielbiam ich pokorę, prawdziwe emocje i oddanie względem człowieka. W swojej pracy stawiam na konsekwencję i cierpliwość. Moim marzeniem jest praca w ogrodach zoologicznych, szkolenie psów dla niepełnosprawnych oraz zmniejszenie ilości porzucanych zwierząt.
 
Ukończone kursy i szkolenia:
Mój cennik:
Spotkanie w naszej salce/on-line: 150 – pierwsze spotkanie | 100 – każde kolejne | 500 – pakiet 6 spotkań
Kontakt do Małgo: malgo@mampsaicoteraz.com / 663 776 302
_DSC3109

Sebastian - Trener psów

Ponad dwa lata spędzone przy pracy z psami schroniskowymi jako ich opiekun uświadomiły mi że to własnie chce robić, to jest moje marzenie. Chce pomagać psom i ich właścicielom budować zdrową relacje pomiędzy nimi i uczyć ich poprawnej komunikacji by każdy kolejny dzień spędzony razem był czystą przyjemnością. W mojej pracy zależy mi by opiekunowie potrafili spojrzeć na świat oczami swoich psiaków. Dzięki temu nauczyli się z nimi jasno komunikować oraz stworzyli relacje opartą na zrozumieniu, szacunku i wzajemnym zaufaniu.
 
Ukończone kursy i szkolenia:
  • Wolontariat w Schronisku dla Zwierząt w Poznaniu (2017-2018)
  • Wolontariant w fundacji TTB Poznań (2017-2018)
  • Konferencja Behawioryzmu zwierząt – Skuteczne metody terapii psów z problemami behawioralnymi (2017)
  • Konferencja Behawioryzmu zwierząt – Skuteczne modele diagnostyczne i terapia zachowań agresywnych oraz reaktywnych u psów (2018)
  • Praca z psem schroniskowym – Magda Bartoszewska (2020)
  • Behawiorysta-praktyk, Zoopsycholog – Kurs Dyplomowany, Wesoła Łapka (2019-2020)
  • Susan Garrett Home School The Dog -Dog training program (miesięczny kurs online 2020)
Mój cennik:
Konsultacje w Twoim domu: 150 – pierwsze spotkanie | 120 – każde kolejne | 650 – pakiet 6 spotkań
Spotkanie w naszej salce: 120 – pierwsze spotkanie | 80 – każde kolejne | 400 – pakiet 6 spotkań
Dojazd za Poznań do 10 km płatny dodatkowo 30 pln (dalsze dojazdy ustalamy indywidualnie)
Kontakt do Sebastiana: sebastian@mampsaicoteraz.com / 782 066 993

Asia

W mampsowej ekipie jestem fotografem, pomagam w opiece nad pieskami hotelowymi i odpowiadam na Wasze wiadomości w mediach społecznościowych. Prywatnie jestem „mamą” psiaka o imieniu Reksio, wielbicielką włoskiej kuchni i dobrych wypieków oraz fanką kanapek Małgo z masłem orzechowych i bitą śmietaną.

Kuba

Jeżeli lubisz słuchać podcastów i oglądać filmy na „Mam psa. I co teraz?” to wiedz, że maczam w tym palce 🙂 W wolnym czasie fotografuję, obserwuję świat z perspektywy drona i zajmuję się wrappingiem samochodów. Jestem dumnym „ojcem” Leo, mixa amstaffa i labradora, z którym intensywnie ćwiczymy posłuszeństwo i obronę.

Krzysiu

Miłośnik zwierząt od dziecka. Dużo jeżdżę na rowerze oraz konno. W wolnych chwilach gram na gitarze, głównie poezję śpiewaną. Pracuje w Poznańskim Zoo jako opiekun zwierząt i na tym samym stanowisku pomagam w mampsowym hotelu dla psów. Jestem również wolontariuszem w schronisku dla zwierząt w Skałowie. Marzę o własnym koniu i hodowli Owczarków Pikardyjskich (z fr. Berger de Picardie). Swoją karierę zawodową wiążę z pracą ze zwierzętami.

Domi

W pracy nałogowo wysyłam wiadomości z potwierdzeniem uczestnictwa w wydarzeniu. Hobbystycznie opowiadam o naszych eventach i rozwiewam Wasze wątpliwości, prowadzę zapisy i często pojawiam się jako wsparcie organizacyjne naszych trenerów. Poza pracą w mampsowej ekipie studiuję psychologię oraz pedagogikę. Interesuje się procesem domestykacji zwierząt oraz obustronnymi korzyściami płynącymi z relacji zwierzę-człowiek. Prywatnie prowadzę Małe Zoo spółkę z zerową odpowiedzialnością – mieszkają ze mną świnki morskie, małe gryzonie, podwodne stworzenia oraz naczelny atencjusz pies.

IMG_20201006_101214035

Natalia

Mieszkam na wsi z córeczką (Zosią), dwoma kotami (Kisą i Kołkiem) oraz ogromną ilością roślin. Przymierzamy się do zaproszenia do naszego stada czarnego teriera rosyjskiego. Od lat jestem wegetarianką i pasjonatką jogi. W mampsowej ekipie ogarniam stronę www, prywatnie prowadzę kilka projektów biznesowych, natomiast w ramach relaksu wyplatam makramy. Kiedyś chciałabym zamieszkać na Podlasiu lub w Bieszczadach (jeszcze nie zdecydowałam) i ratować zwierzęta.