O nas

Małgo - Trener psów

Szkolę psy, bo bardzo kocham zwierzęta, uwielbiam ich pokorę, prawdziwe emocje i oddanie względem człowieka. W swojej pracy stawiam na konsekwencję i cierpliwość. Moim marzeniem jest praca w ogrodach zoologicznych, szkolenie psów dla niepełnosprawnych oraz zmniejszenie ilości porzucanych zwierząt.
 
Kursy i szkolenia:
Mój cennik:

pierwsza konsultacja indywidualna 170 zł | każda kolejna 120 zł  | pakiet 6 spotkań 600 zł

konsultacje on-line 150 zł 

Kontakt do mnie: malgo@mampsaicoteraz.com / 663 776 302
Kuba

Kuba

Jeżeli lubisz słuchać podcastów i oglądać filmy na „Mam psa. I co teraz?” to wiedz, że maczam w tym palce 🙂 W wolnym czasie fotografuję, obserwuję świat z perspektywy drona i zajmuję się wrappingiem samochodów. Jestem dumnym „ojcem” Leo, mixa amstaffa i labradora, z którym intensywnie ćwiczymy posłuszeństwo i obronę.

IMG_20210109_121219336

Natalia

Mieszkam na wsi z córeczką (Zosią), dwoma kotami (Kisą i Kołkiem) oraz ogromną ilością roślin. Przymierzamy się do zaproszenia do naszego stada czarnego teriera rosyjskiego. Od lat jestem wegetarianką i pasjonatką jogi. W mampsowej ekipie ogarniam stronę www, prywatnie prowadzę kilka projektów biznesowych, natomiast w ramach relaksu wyplatam makramy. Kiedyś chciałabym zamieszkać na Podlasiu lub w Bieszczadach (jeszcze nie zdecydowałam) i ratować zwierzęta.

Follow me on Instagram!

Asia

W mampsowej ekipie jestem: fotografem, pomagam w opiece nad pieskami, zapisuję Was na wszystkie zajęcia grupowe, ogarniam cały bajzel i odpowiadam na Wasze wiadomości w mediach społecznościowych. Prywatnie jestem „mamą” psiaka o imieniu Reksio, wielbicielką włoskiej kuchni i dobrych wypieków oraz fanką kanapek Małgo z masłem orzechowych i bitą śmietaną.

Domi

Poza wsparciem mampsowej ekipy, studiuję psychologię oraz pedagogikę. Interesuje się procesem domestykacji zwierząt oraz obustronnymi korzyściami płynącymi z relacji zwierzę-człowiek. Prywatnie prowadzę Małe Zoo spółkę z zerową odpowiedzialnością – mieszkają ze mną świnki morskie, małe gryzonie, podwodne stworzenia oraz naczelny atencjusz pies.

Krzysiu

Krzysiu

Miłośnik zwierząt od dziecka. Dużo jeżdżę na rowerze oraz konno. W wolnych chwilach gram na gitarze, głównie poezję śpiewaną. Pracuje w Poznańskim Zoo jako opiekun zwierząt i na tym samym stanowisku pomagam w mampsowym hotelu dla psów. Jestem również wolontariuszem w schronisku dla zwierząt w Skałowie. Marzę o własnym koniu i hodowli Owczarków Pikardyjskich (z fr. Berger de Picardie). Swoją karierę zawodową wiążę z pracą ze zwierzętami.