O nas

Małgo - Trener psów

Szkolę psy, bo bardzo kocham zwierzęta, uwielbiam ich pokorę, prawdziwe emocje i oddanie względem człowieka. W swojej pracy stawiam na konsekwencję i cierpliwość. Moim marzeniem jest praca w ogrodach zoologicznych, szkolenie psów dla niepełnosprawnych oraz zmniejszenie ilości porzucanych zwierząt. Stoję na czele projektu Mam psa. I co teraz? Jestem również założycielem Fundacji Pies OD-nowa (KRS w procesie), która zajmuje się szkoleniem i przygotowaniem do adopcji niechcianych psów z problemami.
 
Kursy i szkolenia:
Mój cennik:

pierwsza konsultacja indywidualna 170 zł | każda kolejna 120 zł  | pakiet 6 spotkań 600 zł

konsultacje on-line 150 zł 

Kontakt do mnie: malgo@mampsaicoteraz.com / 663 776 302

Piotr - Trener psów

Od blisko 10 lat zawodowo szkolę i przygotowuje psy do pracy w służbie. Ze swoim tatą prowadzę szkołę Tyczyn Dog K9 w środkowej Polsce, w Poznaniu natomiast bywam co tydzień 🙂 Prywatnie mam owczarka belgijskiego Malinois – Erniego, z którym trenuję detekcję, tropienie, posłuszeństwo, obronę i wyszukiwanie ludzi. Prowadzę szkolenia dla jednostki wojskowej komandosów, GOPRu oraz organizuję warsztaty i seminaria na terenie całego kraju.

Ukończone szkolenia:

Przygotowane przeze mnie psy służą w: Służbie Ochrony Państwa, Strazy Granicznej, Żadarmerii Wojskowej, Policji i w Jednostce Wojskowej Komandosów.
Nasze psy służą również za granicą w Służbie Celnej, więziennictwie i Jednostkach Policyjnych.

Mój cennik:

Pierwsze spotkanie indywidualne | 200 zł (ok. 1,5 godziny)
Kazde kolejne spotkanie | 150 zł (ok. godziny)

Trening obrony pierwsze spotkanie | 150 zł (godzina)
Każde kolejne spotkanie | 120 zł (45 minut)

Kontakt 503 187 336 | proszę o rezerwacje telefoniczną

Kuba

Kuba - montażysta

Jeżeli lubisz słuchać podcastów i oglądać filmy na „Mam psa. I co teraz?” to wiedz, że maczam w tym palce 🙂 W wolnym czasie fotografuję, obserwuję świat z perspektywy drona i zajmuję się wrappingiem samochodów. Jestem dumnym „ojcem” Leo, mixa amstaffa i labradora, z którym intensywnie ćwiczymy posłuszeństwo i obronę.

Asia - manager

W mampsowej ekipie jestem: fotografem, pomagam w opiece nad pieskami, zapisuję Was na wszystkie zajęcia grupowe, ogarniam cały bajzel i odpowiadam na Wasze wiadomości w mediach społecznościowych. Prywatnie jestem „mamą” psiaka o imieniu Reksio, wielbicielką włoskiej kuchni i dobrych wypieków oraz fanką kanapek Małgo z masłem orzechowych i bitą śmietaną.

Krzysiu

Krzysiu - opiekun psów

Miłośnik zwierząt od dziecka. Dużo jeżdżę na rowerze oraz konno. W wolnych chwilach gram na gitarze, głównie poezję śpiewaną. Pracuje w Poznańskim Zoo jako opiekun zwierząt i na tym samym stanowisku pomagam w mampsowym hotelu dla psów. Jestem również wolontariuszem w schronisku dla zwierząt w Skałowie. Marzę o własnym koniu i hodowli Owczarków Pikardyjskich (z fr. Berger de Picardie). Swoją karierę zawodową wiążę z pracą ze zwierzętami.

Ola - stażystka

Cześć! W mampsowej ekipie znalazłam się dzięki podcastom Małgo, determinacji i szczęściu! 🍀 A, że dogadałyśmy się przy pierwszym śniadanku to tak zostałam stałym bywalcem i stażystką trenerskim w Mam psa i co teraz? 🙂 Mam nadzieję, że uda mi się Was uświadomić jak zostać świadomym psich potrzeb najlepszym przyjacielem naszych futrzanych podopiecznych. Prywatnie kocham podróże, dooobre jedzenie (tureckie śniadania i włoskie kolacje) i jestem mamą 3 adopciaków: psiego gnojka Django i dwóch kotek Nikoli i Tesli.