Trenerka psów, założycielka „Mam psa. I co teraz?”. Właścicielka fundacji „Pies OD-Nowa”, w której psy określane jako trudne, mają szansę na lepsze życie, dzięki wewnętrznym szkoleniom. Niedawno otworzyła kolejny ośrodek, który sama określa jako Hotel&SPA dla psów i ich właścicieli. Prowadzi podcast „No stress, to tylko pies” dla Voice House Productions. Jest autorką newslettera „Uczymy kochać mądrze”. Ambasadorka marki Husse w Polsce. Z światem psów związana od 9 lat. Zaczęło się od wolontariatu w hodowli „Poezja Ruchu”.
Członkini głównego zespołu International Association of Canine Professionals (IACP). Certyfikowana Senior Animal Trainer Czeskiej Akademii ATA Jiri Scucka. Jej misją, jako trenerki, jest budowanie pewności siebie u właścicieli psów oraz pomaganie im w zrozumieniu swoich podopiecznych, tak, aby mogli być dla nich jak najlepszymi i świadomymi przewodnikami.
Prywatnie opiekunka czterech psów: Kofi, Luźno, Mordo i Zuu. Kocha jazdę konną oraz śmiganie na hulajnodze po lesie w zaprzęgu z psami. Wielbicielka crossfitu. Lubi też bikejoring, bieganie po górach, morsowanie i dobrą lekturę.
dzwoń : 666 616 460
Porzuciłam plany pracy w zawodzie położnej na rzecz spełniania marzeń, czyli pracy z psami. Na co dzień opiekuje się Demonem, małym wariatem rasy jack russell terrier. Od zawsze moje zainteresowania skupiały się na zimnych nosach i merdających ogonach, ale to właśnie on dał mi impuls żeby iść w to na 100%. Jakiś czas temu przeglądając pieskie instagramy natrafiłam na informacje od Małgo o stażu, zgłosiłam się i oto jestem. Moje plany na przyszłość to poszerzanie wiedzy o psach, zamieszkanie przy lesie i oczywiście dopsienie swojej rodzinki.
Kursy i szkolenia:
Webinary:
Pierwsza konsultacja indywidualna 200 zł | każda kolejna 150 zł
Kontakt: 660 687 242
Zawodnik, pasjonat sędzia II stopnia USDDN, były pracownik Tromplo (międzynarodowej szkoleniowej platformy internetowej), właściciel dwóch psów rasy border collie. Uwielbiam rozbijać rzeczy na część pierwsze. Nawet najprostsze zachowania potrafią skrywać w sobie dużo istotnych szczegółów, które robią dużą różnicę w performansie psa.
Bardzo się cieszę, że moje psy były zdecydowanie „trudne”. Dostanie psa z predyspozycjami może być przyjemne, ale zdecydowanie pies z problemami zmusza nas do rozwoju!
Można powiedzieć, że jestem frisbowym chłopcem w Mam Psa . I co teraz? Poza tym kucharzem.
Dodatkowo tak między nami… Planuję zmienić to miejsca w życiowy musical. Myśli i emocje będą wyrażane tańcem i śpiewaniem.
Kursy i szkolenia:
Trening frisbee 100 zł | Praca z zabawką 100 zł
Zajęcia odbywają się w Parku Tadeusza Mazowieckiego w Poznaniu
kontakt: 795479709
Od 2020 roku jestem studentką weterynarii na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, jednak swoją zawodową przygodę z psami zaczęłam dużo wcześniej, działając jako pettsiterka. To, że trafiłam do trenerskiego świata, zawdzięczam swojemu psiemu seniorowi – Rufusowi. Na co dzień mam przyjemność współpracować z ekipą Mam psa i co teraz?, nieustannie uzupełniając swoją wiedzę i doskonaląc praktyczne umiejętności w pracy z czworonożnymi gnojkami. W aspekcie zawodowym najważniejsze jest dla mnie przygotowanie psów do codziennego, zwykłego życia oraz zbudowanie jak najlepszej komunikacji z przewodnikiem. Jara mnie świadomość ciała psów i jego kreatywne wykorzystywanie – traktuję to nie tylko, jako swoją pracę, ale też pasję. Poza psim światem uwielbiam sport, podróże i adrenalinę. Należę do tych, co nie potrafią usiedzieć w miejscu. Próbowanie nowych rzeczy i sprawdzanie swoich możliwości to zdecydowanie to, czym lubię się zajmować.
Ukończone kursy:
Webinary:
Praktyki:
W 2017 roku rozpocząłem wolontariat w schronisku, który rok później przerodził się w etatową pracę w charakterze opiekuna zwierząt. Równolegle działałem, również w ramach wolontariatu, w Fundacji TTB Poznań, z której wziąłem swojego pierwszego psa – Disco (półtorarocznego wówczas psa w typie amstaffa). Zarówno schronisko, jak i fundacja umożliwiły mi codzienną pracę z różnymi psami, ich problemami, a niekiedy traumami. Cały ten czas i wszystkie doświadczenia uświadomiły mi, że właśnie to chcę robić w życiu – pomagać psom i ich właścicielom budować zdrowe relacje oraz uczyć ich poprawnej komunikacji, by każdy kolejny wspólnie spędzony dzień był czystą przyjemnością. Głodny wiedzy, trafiłem na kurs zoopsychologa, który jest początkiem mojej profesjonalnej drogi zawodowej. Dzięki niemu, a także licznym seminariom i szkoleniom, dostałem ogromny zastrzyk wiedzy i uzbroiłem się w narzędzia niezbędne do spełnienia mojego marzenia. Praca z psami to moja pasja, a największy nacisk kładę na to, aby opiekunowie potrafili spojrzeć na świat oczami swoich podopiecznych. To umożliwi im jasną komunikacją oraz pomoże stworzyć relację opartą na zrozumieniu, szacunku i wzajemnym zaufaniu.
Psy:
Disco, Amstaff, lat 10
Wade, Owczarek Belgijski, 8msc
Nefer, Chart Hiszpański, 4 lata
Vesper, Owczarek Niemiecki, 8msc
Wykształcenie:
Od 2012 roku zawodowy, profesjonalny trener. Szkolenie psów towarzyszy mu od urodzenia. Pod okiem swojego taty, Włodzimierza Kaczmarka, który od ponad 30 lat zajmuje się hodowlą owczarków niemieckich, Piotr stał się czołowym fachowcem w branży. Przyświeca mu jasny cel – zmieniać świadomość ludzi na temat szkolenia psów przy użyciu różnych dostępnych narzędzi. Każdy pies, tak jak i człowiek, jest inny i do każdego trzeba podejść indywidualnie. Jeśli zrozumiemy, jakie mamy narzędzia oraz jak one działają, będziemy w stanie odnieść sukces w komunikacji z naszym czworonożnym przyjacielem. Marzeniem Piotra jest połączenie systemu szkoleniowego psów z treningiem ludzi i wydobycie potencjału z każdego człowieka. Jego program hodowlany i szkoleniowy opiera się wyłącznie na psach użytkowych, które mają predyspozycje do pracy w służbie. Od 2012 roku zespół ojca i syna zainteresował się systemem NePoPo® trenując pod okiem wybitnego trenera Jiiriego Scucki. Od 2016 roku współpracują też z JWK Komando, dzięki czemu psy z ich hodowli i programu szkoleniowego biorą udział w wielu operacjach wojskowych. W 2017 roku Piotr ukończył szkołę NePoPo®, prowadzoną przez Barta i Michaela Bellonów. W 2018 roku wraz z Jirim Scucka podjęli współpracę z Hansem Verbruggenem, jednym z czołowych pozorantów i szkoleniowców psów użytkowych. Psy szkolone przez Piotra pracują we wszystkich jednostkach wojskowych zarówno w Polsce, jak i na całym świecie, m.in. w USA, Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech, Czechach, Katarze, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Włoszech czy w Afryce.
Od 2020 roku Piotr współpracuje z Górskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym (GOPR). Tego samego roku został członkiem International Association of Canine Professional – IACP. Zasiada w zarządzie European Members Committee oraz poprowadził pierwsze seminarium we współpracy z tą organizacją w Polsce.
W 2022 roku rozpoczął swoją przygodę z Akademią Trenerów Mentalnych w Polsce,
prowadzoną przez Jakuba B. Bączka – trenera mentalnego m in. Roberta Lewandowskiego oraz Igi Świątek.
Ukończone szkolenia:
Pracą z psami zainteresowałam się w 2014 r, kiedy pojawił się u mnie mój pierwszy pies. Wcześniej zajmowałam się pracą z końmi – ich nauką i eliminowaniem niepożądanych zachowań. Jednak finalnie to świat kynologiczny pochłonął mnie bez reszty. W pracy z psami kieruje się głównie klarownością w komunikacji i obopólnym szacunkiem. Skupiam się na budowaniu świadomych przewodników, tak żeby wszystkim żyło się bardziej komfortowo. Prywatnie uwielbiam chodzić po górach. Jestem też typową „foodie” i kocham poznawać świat za pomocą zmysłu smaku. Planuję kiedyś dotrzeć do trzeciego levelu certyfikatu WSET (Wine & Spirit Education Trust).
Kursy i szkolenia:
W mampsowej ekipie jestem: fotografem, pomagam w opiece nad pieskami, zapisuję Was na wszystkie zajęcia grupowe, ogarniam cały bajzel i odpowiadam na Wasze wiadomości w mediach społecznościowych. Prywatnie jestem „mamą” psiaka o imieniu Reksio, wielbicielką włoskiej kuchni i dobrych wypieków oraz fanką kanapek Małgo z masłem orzechowych i bitą śmietaną.
Jeżeli lubisz słuchać podcastów i oglądać filmy na „Mam psa. I co teraz?” to wiedz, że maczam w tym palce 🙂 W wolnym czasie fotografuję, obserwuję świat z perspektywy drona i zajmuję się wrappingiem samochodów. Jestem dumnym „ojcem” Leo, mixa amstaffa i labradora, z którym intensywnie ćwiczymy posłuszeństwo i obronę. Kuba jest również wsparciem technicznym sklepu i pomaga z problemami na platformie kursowej.
Psami zajmuję się od 2021 roku. Właśnie wtedy trafiłam z moim problemowym szczudłem do trenera, a dokładnie do Sebastiana. Rozpoczęliśmy współpracę, która dała mi dużo więcej niż się spodziewałam: nowego starego, ogarniętego psa oraz, oczywiście, fantastyczną pasję – trzy plusy i żadnego minusa. Od tego momentu stale szlifuję swoją wiedzę. Odbyłam wiele szkoleń i seminariów, głównie ukierunkowanych na nowoczesne szkolenie psów. W pracy z psami skupiam się przede wszystkim na dobraniu metody szkolenia do psa (nie odwrotnie!), łamaniu schematów i właściwym korzystaniu z dostępnych narzędzi.
A co poza psami? Rośliny, podróże i rękodzieło
Moja wielka miłość do psów zaczęła się w 2007 roku, kiedy do domu rodzinnego zupełnie niespodziewanie trafiła czarna, włochata kulka. Maja, jak ja to mówię, wyrosła na czarnego goldena, taki o mix
Później studia, kursy, szkolenia z zakresu behawiorystyki psów i takie tam… a tak naprawdę najwięcej nauczyłam się dołączając do Mampsowej ekipy. Po drodze byłam domem tymczasowym dla szczyli, pracowałam w schronisku dla zwierząt, przez rok wychowywałam labradora – przyszłego psa przewodnika. Aż w końcu dotarłam do miejsca, w którym totalnie się realizuję, robię to co kocham i nieustannie rozwijam. Obecnie szczególnie zakochana w prawdopodobnie najsłodszym golden retrieverze o imieniu Desti
Psią pasję odkryłam w sobie po adopcji mojego małego gnoja z krzywymi łapkami, ale od zawsze wiedziałam, że psy będą w moim życiu obecne – i to w dużych ilościach. Do Mam Psa. I co teraz? trafiłam na jeden dzień i tak już zostałam. Całe szczęście (!), bo teraz realizuję swoje marzenia i mam nadzieję związać się z psim światem zawodowo. Uwielbiam patrzeć jak psy robią postępy w treningu. To dzięki nim zrozumiałam, że balans i konsekwencja to klucz do sukcesu. Po prostu kocham psy i to jaką radość daje mi praca z nimi
Jestem studentką III roku kynologii, zrezygnowałam ze studiów dziennych na rzecz Mam psa i co teraz i był to… strzał w dziesiątkę! Już od dzieciństwa wiedziałam, że moje życie zawodowe będzie związane ze zwierzętami. W końcu znalazłam miejsce, gdzie rozwijam się, zdobywam nowe umiejętności i robię to co kocham.
Na co dzień matka 5-letniej Lusi, owczarka szkockiego collie.
Nasze dane:
Mam psa. I co teraz? | ul. Glebowa 2a, 61-312 Poznań / Nowe Miasto | NIP: 7851770575
nr konta: 44 1050 1520 1000 0091 2854 1316
Copyright © 2022 Mam psa. I co teraz? | All Rights Reserved