O nas

Małgo - Trener psów

Szkolę psy, bo bardzo kocham zwierzęta, uwielbiam ich pokorę, prawdziwe emocje i oddanie względem człowieka. W swojej pracy stawiam na konsekwencję i cierpliwość. Moim marzeniem jest praca w ogrodach zoologicznych, szkolenie psów dla niepełnosprawnych oraz zmniejszenie ilości porzucanych zwierząt. Stoję na czele projektu Mam psa. I co teraz? Jestem również założycielem Fundacji Pies OD-nowa, która zajmuje się szkoleniem i przygotowaniem do adopcji niechcianych psów z problemami.
 
Kursy i szkolenia:
Z Małgo możecie się spotkać na Łorkszopach oraz dniach treningowych 
Chcesz wpaść? 
dzwoń : 531 493 297

Ola - Trenerka psów

Porzuciłam plany pracy w zawodzie położnej na rzecz spełniania marzeń, czyli pracy z psami. Na co dzień opiekuje się Demonem, małym wariatem rasy jack russell terrier. Od zawsze moje zainteresowania skupiały się na zimnych nosach i merdających ogonach, ale to właśnie on dał mi impuls żeby iść w to na 100%. Jakiś czas temu przeglądając pieskie instagramy natrafiłam na informacje od Małgo o stażu, zgłosiłam się i oto jestem. Moje plany na przyszłość to poszerzanie wiedzy o psach, zamieszkanie przy lesie i oczywiście dopsienie swojej rodzinki.


Kursy i szkolenia:

 • Kurs Trener Psów – Wojtków szkolenia

Webinary:

 • Emocje u psów – Wojtków szkolenia
 • Mój pies też ma swoje potrzeby!
 • Komunikuj się, Psie!
 • Instrukcja obsługi szczeniaka
 • Jak uczy się pies?
 • Praca z psem adoptowanym
 • Pies lękliwy. I co teraz?
 • Motywacja to podstawa!
 • Jak ogarnąć psa reaktywnego i nadpobudliwego?
Cennik Ola:

Pierwsza konsultacja indywidualna 170 zł | każda kolejna 120 zł  | pakiet 6 spotkań 600 zł

Kontakt: 660 687 242

Mikołaj - trener frisbee

Zawodnik, pasjonat sędzia II stopnia USDDN, były pracownik Tromplo (międzynarodowej szkoleniowej platformy internetowej), właściciel dwóch psów rasy border collie. Uwielbiam rozbijać rzeczy na część pierwsze. Nawet najprostsze zachowania potrafią skrywać w sobie dużo istotnych szczegółów, które robią dużą różnicę w performansie psa. 

Bardzo się cieszę, że moje psy były zdecydowanie “trudne”. Dostanie psa z predyspozycjami może być przyjemne, ale zdecydowanie pies z problemami zmusza nas do rozwoju! 

Można powiedzieć, że jestem frisbowym chłopcem w Mam Psa . I co teraz? Poza tym kucharzem. 

Dodatkowo tak między nami… Planuję zmienić to miejsca w życiowy musical. Myśli i emocje będą wyrażane tańcem i śpiewaniem.

 

Kursy i szkolenia

 • Instrutor psiego Fitnessu Paula Gumińska
 • Seminarium sedziowskie USDDN Veronika Urbaskova
 • Seminarium sedziowskie UpDog z Ania Radomska 
 • Seminaria z zawodnikami dogfrisbee, między innymi Michaela Androva, Paula Gumińska, Ania Radomska, Joanna Korbal, Oscar Mauricio Arevalo, Paco Lobo
 • Kursy z Tromplo: My sport dog’s care, Let me want it, Trainers toolbox, R+, Attention please, Freakishly Fluent behaviors, Shape me up!
Cennik Mikołaja:

Trening frisbee 80 zł | Praca z zabawką 80 zł | pakiet 6 spotkań 420zł

Zajęcia odbywają się w Parku Jana Pawła II

kontakt: 795479709

Asia - Operation Officer

W mampsowej ekipie jestem: fotografem, pomagam w opiece nad pieskami, zapisuję Was na wszystkie zajęcia grupowe, ogarniam cały bajzel i odpowiadam na Wasze wiadomości w mediach społecznościowych. Prywatnie jestem “mamą” psiaka o imieniu Reksio, wielbicielką włoskiej kuchni i dobrych wypieków oraz fanką kanapek Małgo z masłem orzechowych i bitą śmietaną.

Kuba - Montaż / sklep

Jeżeli lubisz słuchać podcastów i oglądać filmy na „Mam psa. I co teraz?” to wiedz, że maczam w tym palce 🙂 W wolnym czasie fotografuję, obserwuję świat z perspektywy drona i zajmuję się wrappingiem samochodów. Jestem dumnym „ojcem” Leo, mixa amstaffa i labradora, z którym intensywnie ćwiczymy posłuszeństwo i obronę.

Dominika_resize

Madera - Trener psów

Jestem Dominika, w ekipie znana jako Madera, ponieważ niedawno byłam tam, aby odbyć wolontariat w tamtejszym schronisku dla psów.
Z wyjazdu wróciłam z nowym synem Benjaminem rasy średni gryfonik z Madery. Była to miłość od pierwszego wejrzenia, tak samo jak moja pierwsza wizyta w Mam Psa i Co Teraz,
po której wiedziałam, że chcę zostać tu na dłużej. Ja w trzech słowach to: kawa, święta i zwierzęta.

– W 2022 roku ukończyłam kurs Junior Animal Trainer z Jiří Ščučka

Alicja - Opiekun psów

W psi świat wsiąkłam bez reszty, kiedy niespodziewanie w moim życiu pojawiła się Foxie. Była porzuconą w lesie kupką nieszczęścia, która mimo wszystko nie straciła błysku w oku i chęci bycia z człowiekiem – no i przepadłam. Zaczęłam pogłębiać swoją wiedzę, coby żyło nam się lepiej. Szybko poczułam, że rozwój w tym kierunku daje mi ogromną satysfakcję. W celu nabierania doświadczenia zgłosiłam się do Małgo na staż, który utwierdził mnie w przekonaniu, że chcę pracować z pieskami, a szczególnie pomagać wyjść na prostą tym niechcianym. Poza tym jestem świeżo upieczoną lekarką i staram się pogodzić te dwa światy, zmieniając po drodze biały fartuch na okłaczony dres.

Asia

Asia - Opiekun psów

Psy od zawsze są jedna z moich miłości. To właśnie z powodu czworonogów jakiś czas temu kupiłam swoją pierwszą maszynę do szycia i teraz dzielę się z Wami swoimi eksperymentami w tej dziedzinie na YT. Poza tym fotografuję, jeżdżę konno i najważniejsze: moim psim towarzyszem jest kundelek Roy.
W mampsowej ekipie znalazłam się dzięki instagramowi, co dało mi okazję do zdobywania cennej wiedzy i możliwość poznania wspaniałych ludzi.
Wykorzystując to, co nauczyło mnie szycie dla swojego psiaka, tworzę teraz dla Was zaciski.

kinga

Kinga - Marketing

Ponoć jestem Panią Marketing a w rzeczywistości codziennie uczę się czegoś nowego. Mam dwa psy – Barona i Luigiego. Uwielbiam się śmiać, robić fotki, jeździć konno i trenować frisbee. Z Luim zaczynamy naszą frisbową przygodę, a już jesteśmy wciągnięci na maxa. Nienawidzę kawy co jest dość trudnym zadaniem w mampsowej ekipie – tu kawa jest życiem.

Martyna

Martyna - Opiekun psów

Z psami jestem związana od dziecka, ale świra dostałam dopiero kiedy psa w domu zabrakło. Wtedy zaczęłam szukać, dużo czytać i się interesować czymś więcej niż tylko przytulaniem i głaskaniem piesków. Aż w końcu w moim życiu pojawił się prawdziwy szczeniaczkowy gnojek i teraz razem uczymy się życia. Do Mam psa, i co teraz trafiłam poprzez instragrama, potem przedszkole i wymarzony staż. Nigdy nie spodziewałam się, że wyjeżdżając do innego miasta na studia, trafię na tak cudownych ludzi, miejsce i coś co mnie tak bardzo wkręci i to na dłużej.