Małgo Kaczmarek

CEO, Trenerka psów

Telefon

Kontak przez Asię: 666 616 460

Email

malgo@mampsaicoteraz.com

Usługi

Łorkszopy

Dzień Treningowy

Webinary

Kursy

Trenerka psów, założycielka „Mam psa. I co teraz?”. Właścicielka fundacji „Pies OD-Nowa”, w której psy określane jako trudne, mają szansę na lepsze życie, dzięki wewnętrznym szkoleniom. Niedawno otworzyła kolejny ośrodek, który sama określa jako Hotel&SPA dla psów i ich właścicieli. Prowadzi podcast „No stress, to tylko pies” dla Voice House Productions. Jest autorką newslettera „Uczymy kochać mądrze”. Ambasadorka marki Husse w Polsce. Z światem psów związana od 9 lat. Zaczęło się od wolontariatu w hodowli „Poezja Ruchu”.

Członkini głównego zespołu International Association of Canine Professionals (IACP). Certyfikowana Senior Animal Trainer Czeskiej Akademii ATA Jiri Scucka. Jej misją, jako trenerki, jest budowanie pewności siebie u właścicieli psów oraz pomaganie im w zrozumieniu swoich podopiecznych, tak, aby mogli być dla nich jak najlepszymi i świadomymi przewodnikami.

Prywatnie opiekunka czterech psów: Kofi, Luźno, Mordo i Zuu. Kocha jazdę konną oraz śmiganie na hulajnodze po lesie w zaprzęgu z psami. Wielbicielka crossfitu. Lubi też bikejoring, bieganie po górach, morsowanie i dobrą lekturę.

Kursy i szkolenia:

 

Moje pieski

Kofi

Luźno

Salem

ZUU

Mordo