PSIA OD-NOWA

PSIA OD-NOWA

Nasza Psia od-nowa to opcja dla osób, które czują, że nie poradzą sobie same i potrzebują intensywnej pomocy w pracy ze zwierzakiem, by następnie samemu kontynuować treningi. 

Psia od-nowa nie jedno ma imię, możemy nazwać ją treningiem behawioralnym, terapią dla psów z problemami, pracą z psem, czy po prostu nauką życia dla Twojego psa.

Zastanawiasz się, czy psia od-nowa to opcja dla Ciebie i Twojego burka?

Twój pies gryzie po rękach?

Szczeka na psy lub ludzi na spacerze?

Warczy, gdy zbliżasz się do jego miski?

Twój pies jest agresywny względem ludzi lub zwierząt?

Atakuje inne psy?

Twój pies nie chce współpracować?

Niszczy? A może broni zasobów?

Twój pies jest lękliwy i boi się hałasu? A może wręcz przeciwnie, jest reaktywny i nakręca się na wszystko, szczególnie na auta i rowery?

Jeśli któryś z powyższych problemów dotyczy Twojego psa, to prawdopodobnie od-nowa będzie dla Was super rozwiązaniem.

Czego pies nauczy się na od-nowie?

OD-nowa to przede wszystkim szkolenie stacjonarne dla Twojego psa. W pierwszej kolejności zadbamy o motywację na jedzenie lub zabawkę, by Twój zwierzak chciał pracować i czerpał z tego radość. Nauczy się on współpracy, skupienia na przewodniku i oczywiście będziemy przepracowywać zgłoszone przez Ciebie problemy. Zadbamy również o socjalizację z innymi psami.

Co musisz wiedzieć przed psią od-nową?

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia daty psiego szkolenia. Omówimy wszystkie szczegóły, największe problemy behawioralne Twojego psa i przekażemy Ci istotne informacje dotyczące pobytu zwierzaka u nas.

Twój pies będzie miał swojego opiekuna oraz ustalony harmonogram dnia: spacery, treningi, socjalizacja oraz to co najważniejsze, by szkolenie było efektywne – odpoczynek. Naprawczy plan treningowy jest dostosowywany do potrzeb danego zwierzaka i przygotowywany jest indywidualnie. Opiekun będzie informował Cię na bieżąco o postępach Twojego burka.

Twój pies pomiędzy aktywnościami będzie odpoczywał w klatce kennelowej i przyjeżdżając do nas musi być do niej przyzwyczajony. Jeśli Twój zwierzak nie potrafi przebywać w samotności, nie przejmuj się! Skontaktuj się z nami odpowiednio wcześniej, a pomożemy Ci wprowadzić klatkę jako miejsce odpoczynku Twojego psa.

 

Od-nowa to szkolenie, które trwa około 2-4 tygodni – czas ten zależny jest od potrzeb psa i jego progresu w treningu. Pierwsze kilka dni to dla Twojego psiaka czas na przystosowanie się do nowej sytuacji, miejsca i ludzi. Może się to wiązać ze stresem, a co za tym idzie: brakiem apetytu i małą chęcią współpracy. Nie martw się, nasza ekipa dba o zwierzaki najlepiej, jak to możliwe. Aby zapewnić im komfort, w pierwszych dniach pobytu, często spacerują z psami, by te jak najszybciej zapoznały się z nowym miejscem i poczuły się pewniej. Twój burek, w zależności od potrzeb, będzie brał udział w treningach indywidualnych i grupowych, spacerach indywidualnych, spacerach socjalizacyjnych, będzie odpoczywał i bawił się z innymi pieskami. Spędzi również czas na wybiegu, gdzie będzie mógł pohasać bez smyczy.

Co dalej po od-nowie? 

W momencie odbioru psa przekażemy Ci nasze spostrzeżenia i sugestie. Otrzymasz również plan treningowy, dzięki któremu będziecie mogli kontynuować pracę w domu. Umówimy się też z Tobą na trening indywidualny, na którym będziemy mogli zweryfikować Wasze postępy.

Szczegóły od-nowy znajdziesz w REGULAMINIE.

Cena: 170 zł / doba*

*Cenę pobytu dłuższego niż 14 dni ustalamy indywidualnie

*Rezerwacja pobytu miesięcznego to 4000 zł

OPinie od klientów Psiej od-nowy

*Na naszym Facebooku i Booksy jest ich więcej 🙂