Hotel dla PSa

Wyjeżdżasz na wakacje, w delegację lub inną podróż i nie jesteś w stanie zająć się swoim psem przez jakiś czas? Zastanawiasz się nad tymczasowym powierzeniem psa rodzinie albo znajomym, ale nie chcesz nikogo obciążać opieką i odpowiedzialnością za zwierzaka? Nic dziwnego. Opieka nad psem wymaga wiedzy i odpowiedniego przygotowania. 

My mamy to wszystko.

A w pakiecie dorzucamy miłość do czworonogów i bogate doświadczenie trenerskie!

Twój pies będzie w najlepszych rękach.

Poznaj nasz hotel dla psów

Zielony teren otoczony drzewami.

 

13 tysięcy m2 wolnej przestrzeni. 

 

Aż trzy place szkoleniowe do dyspozycji!

 

A na miejscu fantastyczna i profesjonalna ekipa trenerska, która zajmie się Twoim czworonogiem.

Dodatkowo każdemu psu przebywającemu w naszym hotelu zapewniamy klatkę kennelową.

 

Brzmi dobrze? Zapraszamy do Radojewa. <3

 

Gdzie?

Radojewo 25, czyli nasza nowa, pięknie zielona miejscówka, znajduje się jedyne 15 minut od centrum Poznania.

 

 Świetnie skomunikowana, ustronna i przestronna przestrzeń, w której Twój pies odpocznie jak na najlepszych wakacjach.

 

Nową lokalizację otwieramy od 1 Października ale zapisy już trwają. 

Pobyt w hotelu

Zależy nam, aby pobyt psich gości w naszym hotelu był nie tylko przyjemny, ale wartościowy. 

Jak wygląda dzień z życia psa w hotelu? 

Przede wszystkim codzienna dawka aktywności – spacery minimum trzy razy dziennie, czas z opiekunami, zabawa, odpoczynek oraz spotkania z innymi psami na wybiegu, jeśli nie ma przeciwwskazań.

Karmienie odbywa się dwa razy dziennie. Posiłki wydajemy podczas treningów lub zabawy. Jeśli jednak chcesz, aby Twój zwierzak był karmiony zgodnie z indywidualnymi wytycznymi – daj znać wcześniej.
To samo dotyczy przyjmowanych leków. 

Przekaż nam dokładną rozpiskę, a wszystkim się zajmiemy.

Dodatkowo możemy przeprowadzić Twojemu psu treningi pielęgnacyjne. Jest to usługa dedykowana psiakom, które źle znoszą wszelkie zabiegi związane z dotykaniem, czesaniem itp. Z chęcią pomożemy przepracować te lęki!

 

Opcja hotel + trening

Hotel hotelem, ale co z treningiem? Jeśli chcesz, żeby pobyt Twojego psa połączony był ze szkoleniem, oferujemy taką możliwość. Zasygnalizuj, z jakimi problemami się zmagacie, a my zaproponujemy odpowiedni program treningowy.

 

Pamiętaj jednak – jeśli Twój psiak spędza w naszym hotelu tylko weekend, będzie to jedynie wstęp do dalszej pracy lub kontynuacja treningów, które już wykonywaliśmy. W tak krótkim czasie nie jesteśmy w stanie zdziałać cudów, ale na pewno zrobimy mały krok w dobrym kierunku.

 

Nasi trenerzy i opiekunowie

Małgo

8 lat temu z czystej pasji zaczęłam zajmować się psami i uczestniczyć w szkoleniach. Jestem dyplomowanym trenerem psów, co pozwala mi na tworzenie naszego miejsca z najwyższą jakością.
Hotel powstał z potrzeby moich klientów w 2019 roku, kiedy byłam jeszcze sama. Teraz mamy cały zespół trenerów i opiekunów, żeby jak najlepiej opiekować się Waszymi psami.

Więcej o naszej ekipie przeczytasz w zakładce O nas

Ile to kosztuje?

Dobowy koszt pobytu psa, niezależnie od wielkości czy rasy, to:

 • 80 zł – w dni powszednie,
 • 120 zł – w weekend i święta.
 

Cenę za dobę liczymy za każde rozpoczęte 24 godziny.

Dodatkowe usługi:

 • opcja hotel + trening – 170 zł za dobę;
 • 50 zł – transport psa w jedną stronę (do lub z hotelu).
 

Jeśli planujesz dłuższy pobyt psa w naszym hotelu, cenę ustalimy indywidualnie. Dla częstych i stałych bywalców oferujemy jednolite ceny, bez względu na dzień tygodnia.

 

Płatność za pobyt psa w naszym hotelu pobieramy przy odbiorze. Zapłać tak, jak Ci wygodnie – kartą, gotówką lub przelewem.

Jak zarezerwować pobyt w hotelu dla psów?

Najpierw wypełnij formularz zgłoszeniowy. W przeciągu 24h damy znać, czy w wybranym terminie jest miejsce dla Twojego psa. Indywidualnie ustalimy także godzinę przyjęcia psiaka do hotelu.

* jeśli wypełnisz formularz w piątek możemy na niego odpowiedzieć w poniedziałek – w pilnej i nagłej potrzebie zostawienia u nas psa skontaktuj się z nami sms-owo <3

Do hotelu zapraszamy wszystkie psy, niezależnie od wielkości czy rasy. 

Jedyny wyjątek stanowią rasy brachycefaliczne –  nie przyjmujemy ich ze względu na problemy zdrowotne oraz nasze wcześniejsze przykre doświadczenia.

Chętnie gościmy także:

 • psy ras agresywnych lub wykazujące agresywne zachowania – przed przyjęciem do hotelu poinformujcie nas, na co szczególnie powinniśmy uważać; 
 • psy lękliwe – jeśli Wasz pies często się czegoś boi, ale umie przebywać w samotności, otoczymy go troską i fachową opieką trenerską;

suki podczas cieczki.

 

Przed przyjazdem do hotelu odpowiednio przygotuj swojego psa

O co zadbać zanim przywieziesz do nas psa?

 

 • Wykonaj psu szczepienia i odrobaczenie minimum 3 miesiące przed przyjazdem do hotelu – oprócz standardowych szczepień oraz szczepienia na kaszel kenelowy warto także zabezpieczyć psa przed kleszczami .
 • Naucz psa spania w zamkniętej klatce kennelowej – psy w naszym hotelu śpią w klatkach w nocy oraz między aktywnościami. Jeśli nie macie/nie korzystacie z klatki, naucz psa spania w osobnym zamkniętym pomieszczeniu. Klatkę wprowadzimy mu podczas pobytu.
 • Przyzwyczaj psa do przebywania bez towarzystwa – dzięki temu łatwiej zniesie czas bez Ciebie, a nam ułatwi to opiekę nad nim oraz nad innymi psami. 
 • Skompletuj wyposażenie – smycz, obroża lub szelki, posłanie, kaganiec, książeczka zdrowia oraz jedzenie. Ustalimy także, czy musisz przywozić klatkę czy skorzystasz z hotelowej. Nie musisz zabierać ze sobą zabawek, mamy je na miejscu

Przygotuj opis zachowań Twojego psa (pole do uzupełnienia w formularzu zgłoszeniowym) – opowiedz nam zwłaszcza o tych zachowaniach, które mogą być niebezpieczne dla nas lub innych psów. Poinformuj nas, jeśli Twój pies bywa lękliwy, ma jakieś szczególne upodobania/potrzeby albo czegoś bardzo nie lubi. Czasami nawet zwykłe drapanie za uchem może drażnić. Chcemy maksymalnie zadbać o komfort, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie Twojego psa, jak i innych hotelowych gości.

Odbiór psa

Przy odbiorze psa z hotelu otrzymasz komplet informacji na temat czasu, jaki spędził u nas. Poinformujemy Cię o  wszystkim, co się wydarzyło. Możemy także przekazać Ci wskazówki treningowe. Dzięki temu zyskasz nową motywację do pracy z psiakiem. Koniecznie daj znać, czy potrzebujecie takiego wsparcia!

Jeśli po powrocie do domu cokolwiek Cię zaniepokoi w zachowaniu, nastroju lub wyglądzie psa – zgłoś się do nas maksymalnie 3 dni od momentu odebrania psa z hotelu.

Rekomendacje, czyli co mówią na mieście o naszym hotelu dla psów?

Podsumujmy, czyli upewnij się, że nasz hotel dla psów to opcja dla Ciebie i Twojego zwierzaka!

 

Jest dla Was, jeśli chcesz:

 • powierzyć opiekę nad swoim psem doświadczonym trenerom i specjalistom; 
 • mieć pewność, że Twój pies spędzi ten czas w komfortowych warunkach będzie zadbany, wybawiony i zadowolony;
 • spokojnie wyjechać na wakacje lub wyjazd służbowy.

 

Nie jest dla Was, jeśli:

 • nie jesteś w stanie rozstać się ze swoim psem choćby na pół godziny, nie mówiąc już o kilku dniach;
 • nie szczepisz i nie odrobaczasz swojego czworonoga;
 • nie masz zamiaru nauczyć swojego psa przebywania bez towarzystwa człowieka;
 • masz psa rasy brachycefalicznej – tylko psów tych ras nie przyjmujemy do hotelu.

Jakieś pytania?

Skontaktuj się nami

Telefon: 666 616 460

asia@mampsaicoteraz.com

ul. Radojewo 25, Poznań

Wszystko jasne? 

Zarezerwuj pobyt swojego psa w naszym hotelu już dzisiaj.