Hotel dla PSa W POZNANIU

PROFESJONALNA OPIEKA NAD TWOIM CZWORONOGIEM

Aktualnie nie przyjmujemy zapisów na Psią Od-Nowę, hotel oraz przedszkole.

Wyjeżdżasz na wakacje, w delegację lub w inną podróż i zastanawiasz się czy hotel dla psów to dobry pomysł? Opieka nad psem wymaga obszernej wiedzy i odpowiedniego przygotowania. Warto powierzyć Waszego pupila w dobre ręce. W naszym hotelu dla psów zapewniamy całodobową opiekę dla Twojego czworonoga, a w pakiecie dorzucamy miłość do psów i bogate doświadczenie trenerskie!

Nasze miejsce cieszy się bardzo dobrą opinią – Twój pies będzie w najlepszych rękach.

Poznaj nasz hotel dla psów

 • zielony, zaciszny teren otoczony drzewami,
 • 13 tysięcy m2 wolnej przestrzeni,
 • aż trzy place szkoleniowe do dyspozycji!
 • profesjonalny zespół trenerów i opiekunów

Fantastyczna i profesjonalna ekipa trenerska!

Otoczymy Twojego zwierzaka najlepszą opieką. Twój pies otrzyma u nas codzienną dawkę ruchu w ciągu dnia oraz odpowiedni wypoczynek w nocy. Możliwe są również sesje treningowe oraz praca nad konkretnymi problemami. W naszym psim hotelu możecie spodziewać się specjalnie przystosowanych kojców / klatek kennelowych, które zagwarantują spokój i odpoczynek Waszego pupila.

Gdzie znajduję się nasz hotel dla psów?

Nasz hotel dla psów mieści się w Radojewie 25.

 

To piękna i zielona miejscówka, która znajduje się jedyne 15 minut od centrum Poznania.

 

Świetnie skomunikowana, ustronna i przestronna przestrzeń, w której Twój pies odpocznie, jak na najlepszych wakacjach.

Pobyt w hotelu – najważniejsze informacje

Zależy nam, aby pobyt psich gości w naszym hotelu dla psów był nie tylko przyjemny, ale też wartościowy.


Jak wygląda dzień z życia psa w hotelu?


Codzienna dawka aktywności – spacery z psami minimum trzy razy dziennie, najczęściej o tej samej godzinie.
Czas z opiekunami – zabawa, odpoczynek, spotkania z innymi psami na wybiegu, jeśli nie ma przeciwwskazań. Jesteśmy również w stanie zapewnić osobną przestrzeń psom, które są bardziej wycofane.
Karmienie – karmienie psów w naszym hotelu odbywa się dwa razy dziennie. Posiłki wydajemy podczas treningów lub zabawy. Jeśli jednak chcesz, aby Twój zwierzak był karmiony zgodnie z indywidualnymi wytycznymi – daj nam wcześniej znać. Ta sama zasada dotyczy przyjmowanych przez psa leków. Przekaż nam dokładną rozpiskę, a wszystkim się zajmiemy.


Dodatkowo możemy przeprowadzić Twojemu psu treningi pielęgnacyjne. Jest to usługa dedykowana psiakom, które źle znoszą wszelkie zabiegi pielęgnacyjne, związane z dotykaniem, czesaniem czy myciem. Pomożemy Wam przepracować te lęki!

Opcja hotel + trening z psem

Uważamy, że profesjonalne hotele to takie, w których poza noclegiem możliwy jest też trening z psem. Pobyt Waszego pupila może zostać połączony ze szkoleniem. Napisz, z jakimi problemami zmagacie się na co dzień, a my zaproponujemy odpowiedni program treningowy.

Ważne – jeśli Twój pies spędza w naszym hotelu tylko weekend, będzie to jedynie wstęp do dalszej pracy lub kontynuacja treningów, które już wykonywaliśmy. W tak krótkim czasie nie jesteśmy w stanie zdziałać cudów, ale na pewno zrobimy pierwszy krok w dobrym kierunku.

Nasi psi trenerzy i opiekunowie

Małgo

Wiele lat temu z czystej pasji zaczęłam zajmować się psami. Chwilę póżniej przyszedł czas na pierwsze szkolenia, szlifowanie umiejętności i wiedzy. Obecnie jestem dyplomowanym trenerem psów z doświadczeniem, co pozwala mi tworzyć nasze miejsce z najwyższą jakością.
Hotel dla psów powstał w 2019 roku z potrzeby moich klientów. Wtedy działałam sama. Dziś mam do dyspozycji cały zespół trenerów i opiekunów, żeby jak najlepiej opiekować się Waszymi psami.

Więcej o naszej ekipie przeczytasz w zakładce O nas

Ile to kosztuje?

Dobowy koszt pobytu psa, niezależnie od wielkości czy rasy, to:

 • 80 zł – w dni powszednie,
 • 120 zł – w weekend i święta.
 

Cenę za dobę liczymy za każde rozpoczęte 24 godziny.

Dodatkowe usługi:

 • hotel + trening – 220 zł za dobę;
 • 50 zł – transport psa w jedną stronę (do lub z hotelu).
 

Jeśli planujesz dłuższy pobyt psa w naszym hotelu, cenę ustalamy indywidualnie. Dla częstych i stałych bywalców oferujemy jednakowe ceny, bez względu na dzień tygodnia.
Płatność za pobyt Waszego psa w naszym hotelu pobierana jest przy odbiorze. Zapłacisz tak, jak Ci wygodnie – kartą, gotówką lub przelewem.

Jak zarezerwować pobyt psa w hotelu?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

W ciągu 24h damy znać, czy w wybranym przez Ciebie terminie jest miejsce dla Twojego psa. Indywidualnie ustalimy także godzinę przyjęcia Waszego pupila do hotelu.
* jeśli wypełnisz formularz w piątek możemy na niego odpowiedzieć w poniedziałek – w pilnej i nagłej potrzebie pozostawienia u nas psa skontaktuj się z nami sms-owo <3
Do hotelu zapraszamy wszystkie psy, niezależnie od wielkości czy rasy.
Jedyny wyjątek stanowią rasy brachycefaliczne – nie przyjmujemy ich ze względu na problemy zdrowotne oraz nasze wcześniejsze przykre doświadczenia.

Chętnie gościmy także:

 • psy ras agresywnych lub wykazujące agresywne zachowania – przed przyjęciem do hotelu poinformujcie nas, na co szczególnie powinniśmy uważać;
 • psy lękliwe – jeśli Wasz pies często się czegoś boi, ale nie ma problemów z lękiem separacyjnym, otoczymy go troską i fachową opieką trenerską;
 • suki podczas cieczki.

Przed przyjazdem do hotelu odpowiednio przygotuj swojego psa

Profesjonalne hotele dla psów przyjmują czworonogi wyłącznie ze zaktualizowaną książeczką zdrowia, kompletnymi szczepieniami, w pełni przygotowane na pobyt. Nasz hotel również działa w ten sposób.

O co zadbać zanim przywieziesz do nas swojego psa?

 • Wykonaj psu szczepienia i odrobaczenie minimum 3 miesiące przed przyjazdem do hotelu – oprócz standardowych szczepień oraz szczepienia na kaszel kenelowy, zabezpiecz psa przed kleszczami .
 • Naucz psa spania w zamkniętej klatce kennelowej – psy w naszym hotelu śpią w klatkach w nocy oraz między aktywnościami. Jeśli nie macie/nie korzystacie z kennela, naucz psa spania w osobnym zamkniętym pomieszczeniu. Klatkę kennelową wprowadzimy mu podczas pobytu.
 • Przyzwyczaj psa do przebywania bez towarzystwa – dzięki temu łatwiej zniesie czas bez Ciebie, a nam ułatwi to opiekę nad nim oraz nad innymi psami. 
 • Skompletuj wyposażenie – smycz, obroża lub szelki, posłanie, kaganiec, książeczka zdrowia oraz karmę suchą lub mokrą (preferujemy suchą). Ustalimy też, czy musisz przywozić klatkę czy skorzystasz z hotelowej. Możesz zabrać ulubione zabawki Twojego psa, ale nie musisz – mamy ich mnóstwo na miejscu.


Przygotuj opis zachowań Twojego psa (pole do uzupełnienia w formularzu zgłoszeniowym) – opowiedz nam zwłaszcza o tych zachowaniach, które mogą być niebezpieczne dla nas lub dla innych psów. Poinformuj nas, jeśli Twój pies bywa lękliwy, ma jakieś szczególne upodobania/potrzeby albo czegoś bardzo nie lubi. Czasami nawet zwykłe drapanie za uchem może drażnić. To szczególnie istotne, jeśli Twój pies będzie w naszym hotelu po raz pierwszy. Chcemy maksymalnie zadbać o komfort, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie Twojego pupila oraz innych psich gości hotelowych.

Odbiór psa

Przy odbiorze psa otrzymasz komplet informacji na temat czasu, który u nas spędził. Poinformujemy Cię o  wszystkim, co się wydarzyło i przekażemy wskazówki treningowe. Dzięki temu zyskasz nową motywację do pracy z psiakiem.

 

Koniecznie daj znać, czy potrzebujecie takiego wsparcia!

 

Jeśli po powrocie do domu cokolwiek Cię zaniepokoi w zachowaniu, nastroju lub wyglądzie Twojego psa – zgłoś się do nas maksymalnie 3 dni od momentu odebrania psa z hotelu.

Rekomendacje, czyli co mówią na mieście o naszym hotelu dla psów?

Podsumujmy, czyli upewnij się, że nasz hotel dla psów to opcja dla Ciebie i Twojego zwierzaka!

 

Jest dla Was, jeśli chcesz:

 • powierzyć opiekę nad swoim psem doświadczonym trenerom i specjalistom; 
 • mieć pewność, że Twój pies spędzi ten czas w komfortowych warunkach będzie zadbany, wybawiony i zadowolony;
 • spokojnie wyjechać na wakacje lub wyjazd służbowy.

 

Nie jest dla Was, jeśli:

 • nie jesteś w stanie rozstać się ze swoim psem choćby na pół godziny, nie mówiąc już o kilku dniach;
 • nie szczepisz i nie odrobaczasz swojego czworonoga;
 • nie masz zamiaru nauczyć swojego psa przebywania bez towarzystwa człowieka;
 • masz psa rasy brachycefalicznej – tylko psów tych ras nie przyjmujemy do hotelu.

Jakieś pytania?

Skontaktuj się nami

Telefon: 666 616 460

agnieszka@mampsaicoteraz.com

ul. Radojewo 25, Poznań

Wszystko jasne? 

Zarezerwuj pobyt swojego psa w naszym hotelu już dzisiaj.

Czyszczenie magazynów

Obroże z klamrą i półzacisk -50%
Saszyta rushoffa w całkiem fajnej cenie :)