Hotel dla PSÓW

Wyjeżdżacie w delegację albo na wakacje i nie jesteście w stanie zająć się swoim psem przez jakiś czas?

 

Zastanawiacie się nad tymczasowym powierzeniem psa rodzinie albo znajomym, ale nie chcecie nikogo obciążać opieką nad Waszym zwierzakiem? Dla wielu osób to zbyt duże wyzwanie. 

Opieka nad psem wymaga wiedzy i odpowiedniego przygotowania. My mamy to wszystko. Dorzucamy jeszcze miłość do czworonogów i bogate doświadczenie trenerskie!

 

Wasz pies będzie w dobrych rękach.

Poznaj nasz hotel dla psów

Budynek hotelowy jest pasywny, co oznacza, że latem jest w nim chłodno, a zimą ciepło. Dodatkowo ogrzewanie podłogowe sprawia, że psy czują się w hotelu bardzo komfortowo.

 

Każdy pies ma do dyspozycji:

 • klatkę kenelową dostosowaną do swojej wielkości;
 • wybiegi, zarówno jeden wspólny (308 m²), jak i indywidualny (160 m²).

 

Pobyt w hotelu

Psy mają codziennie aktywność – spacery minimum trzy razy dziennie, czas z opiekunami, zabawę, odpoczynek oraz spotkania z innymi psami na wybiegu, jeśli wyrażają taką chęć.

Dwa razy dziennie karmimy naszych gości. Posiłki wydajemy podczas treningów lub zabawy. Jeśli chcecie, aby Wasz zwierzak był karmiony zgodnie z indywidualnymi wytycznymi – dajcie znać.

 

To samo dotyczy przyjmowanych leków. Przekażcie nam dokładną rozpiskę, a wszystkim się zajmiemy.

Dodatkowo możemy przeprowadzić Waszemu psu treningi pielęgnacyjne. Jest to usługa dedykowana psiakom, które źle znoszą wszelkie zabiegi związane z dotykaniem, czesaniem itp. Pomożemy przepracować te lęki.

 

Opcja hotel + trening

Chcecie, aby Wasz pies potrenował podczas pobytu w hotelu? Jest taka możliwość. Zasygnalizujcie, jakie macie problemy, a my przygotowujemy odpowiedni cykl treningowy.

 

Jeśli Wasz psiak spędzi w naszym hotelu weekend, będzie to jedynie wstęp do dalszej pracy lub kontynuacja treningów, które już wykonywaliśmy. W tak krótkim czasie nie jesteśmy w stanie zdziałać cudów, ale na pewno zrobimy mały krok w dobrym kierunku.

 

Nasi trenerzy i opiekunowie

Małgo

8 lat temu z czystej pasji zaczęłam zajmować się psami i uczestniczyć w szkoleniach. Jestem dyplomowanym trenerem psów, co pozwala mi na tworzenie naszego miejsca z najwyższą jakością.
Hotel powstał z potrzeby moich klientów w 2019 roku, kiedy byłam jeszcze sama. Teraz mamy cały zespół trenerów i opiekunów, żeby jak najlepiej opiekować się Waszymi psami.

Poznaj wszystkich trenerów w naszym hotelu:

Ola

Mikołaj

Martyna

Alicja

Więcej o naszej ekipie przeczytasz w zakładce O nas

Ile to kosztuje?

Dobowy koszt pobytu psa, niezależnie od wielkości czy rasy, to:

 • 70 zł – w dni powszednie,
 • 100 zł – w weekend i święta.
 

Cenę za dobę liczymy za każde rozpoczęte 24 godziny.

 

Dodatkowe usługi:

 • opcja hotel + trening – 170 zł za dobę;
 • 50 zł – transport psa w jedną stronę (do lub z hotelu).
 

Jeśli planujecie dłuższy pobyt psa w naszym hotelu, cenę ustalimy indywidualnie. Dla częstych bywalców oferujemy jednolite ceny, bez względu na dzień tygodnia.

 

Płatność za pobyt psa w naszym hotelu pobieramy przy odbiorze. Zapłaćcie tak, jak Wam wygodnie – kartą, gotówką lub przelewem.

 

Jak zarezerwować pobyt w hotelu dla psów?

Wypełnijcie formularz zgłoszeniowy, a my damy znać, czy jest miejsce dla Waszego psa w wybranym terminie. Indywidualnie ustalimy także godzinę przyjęcia psiaka do hotelu.

Do hotelu zapraszamy wszystkie psy, niezależnie od wielkości czy rasy. 

Jedyny wyjątek stanowią rasy brachycefaliczne –  nie przyjmujemy ich ze względu na problemy zdrowotne oraz nasze wcześniejsze przykre doświadczenia.

Chętnie gościmy także:

 • psy ras agresywnych lub wykazujące agresywne zachowania – przed przyjęciem do hotelu poinformujcie nas, na co szczególnie powinniśmy uważać; 
 • psy lękliwe – jeśli Wasz pies często się czegoś boi, ale umie przebywać w samotności, otoczymy go troską i fachową opieką trenerską;
 • suki podczas cieczki.
 

Przed przyjazdem do hotelu odpowiednio przygotuj swojego psa

O co powinniście zadbać?

 

 • Wykonajcie psu szczepienia i odrobaczenie minimum 3 miesiące przed przyjazdem do hotelu – oprócz standardowych szczepień oraz szczepienia na kaszel kenelowy warto także zabezpieczyć psa przed kleszczami .
 • Nauczcie psa spania w zamkniętej klatce kennelowej – psy w naszym hotelu śpią w klatkach w nocy oraz między aktywnościami. Jeśli nie macie klatki, nauczcie psa spania w osobnym zamkniętym pomieszczeniu. My wprowadzimy Waszemu psu klatkę podczas pobytu.
 • Przyzwyczajcie psa do przebywania bez towarzystwa – dzięki temu łatwiej zniesie on czas bez Was, a nam ułatwi to opiekę nad nim oraz nad innymi psami. 
 • Skompletujcie wyposażenie – smycz, obroża lub szelki, posłanie, kaganiec, książeczka zdrowia oraz jedzenie. Ustalimy także, czy musicie przywozić klatkę czy skorzystacie z hotelowej. Nie musicie zabierać ze sobą zabawek, mamy je na miejscu.
 • Przygotujcie opis zachowań Waszego psa (pole do uzupełnienia w formularzu zgłoszeniowym) – opowiedzcie nam zwłaszcza o tych zachowaniach, które mogą być niebezpieczne dla nas lub innych psów. Poinformujcie nas, jeśli Wasz pies bywa lękliwy, ma jakieś szczególne upodobania/ potrzeby albo czegoś bardzo nie lubi. Czasami nawet zwykłe drapanie za uchem może drażnić. Chcemy maksymalnie zadbać o komfort, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie Waszego psa, jak i innych hotelowych gości.
 

Odbiór psa

Przy odbiorze psa z hotelu otrzymacie komplet informacji na temat czasu, jaki spędził u nas. Poinformujemy Was o  wszystkim, co się wydarzyło. Możemy Wam także przekazać wskazówki treningowe. Dzięki temu zyskacie nową motywację do pracy z psiakiem. Dajcie znać, czy potrzebujecie takiego wsparcia!

 

Gdyby po powrocie do domu cokolwiek Was niepokoiło w zachowaniu, nastroju lub wyglądzie psa – zgłoście się do nas maksymalnie 3 dni po odebraniu go z hotelu.

Rekomendacje, czyli co mówią na mieście o naszym hotelu dla psów?

Podsumujmy, czyli upewnijcie się, że nasz hotel dla psów to opcja dla Was ?

 

Jest dla Was, jeśli chcecie:

 • powierzyć opiekę nad swoim psem doświadczonym trenerom i specjalistom; 
 • mieć pewność, że Wasz pies spędzi ten czas w komfortowych warunkach będzie zadbany, wybawiony i zadowolony;
 • spokojnie wyjechać na wakacje lub wyjazd służbowy.
 
 

Nie jest dla Was, jeśli:

 • nie jesteście w stanie rozstać się ze swoim psem choćby na pół godziny, nie mówiąc już o kilku dniach;
 • nie szczepicie i nie odrobaczacie swojego czworonoga;
 • nie macie zamiaru nauczyć swojego psa przebywania bez towarzystwa człowieka;
 • macie psa rasy brachycefalicznej – tylko tych ras nie przyjmujemy do hotelu.

Jakieś pytania?

Skontaktuj się nami

Telefon: 531 493 297

asia@mampsaicoteraz.com

ul. Glebowa 2a, Poznań

Wszystko jasne? 

Zarezerwujcie pobyt swojego psa w naszym hotelu.