Kontrola jakości

Pragniemy zapewniać Twojemu psu jak najlepszą możliwą opiekę, niezależnie od tego czy jesteśmy odpowiedzialni za jego szkolenie, czy też przebywa on u nas w hotelu. Kochamy psy mądrze i wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo, komfort oraz szczęście Twojego psijaciela. Chcemy postawić na pełną transparentność. Nasza kontrola jakości nie jest jedynie obietnicą, ale codzienną praktyką. Ten proces będzie nieustannie ulepszany i nadzorowany.

Wyniki odbytego audytu 02-10-2023

Audyty zewnętrzne i wewnętrzne

W naszym ośrodku zostały przeprowadzone audyty zewnętrzne przez:

  • Instytucje państwowe: Wielkopolski Inspektorat Weterynarii oraz Straż Miejską
  • Organizacja zewnętrzna: Fundacja Cane Corso Rescue Poland, która dokonała pierwszej inspekcji naszej pracy. , a plan rozwiązań znajdziecie tutaj: [link, na chwilę obecną jeszcze czekamy na ten wkład]
 

Wewnętrznie co najmniej dwa razy w miesiącu wybrane przez nas osoby z zespołu w różnych dniach wykonują niezapowiedzianą kontrolę poszczególnych aspektów pracy: przestrzeń, harmonogram treningów, dokumentacja itd.

Reorganizacja przestrzeni

Staramy się doskonalić nasze usługi,  dlatego przeprowadzamy gruntowną reorganizację przestrzeni, aby jeszcze lepiej spełnić potrzeby Twojego psa. Jesteśmy gotowi na zmiany, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów i stworzyć środowisko, które sprawi, że Twój pies będzie szczęśliwy i zadowolony.

Restrukturyzacja wewnętrzna

Przeprowadziliśmy przegląd umiejętności naszych pracowników i dostosowaliśmy zadania, aby wykorzystać pełen potencjał naszego zespołu. Każdy pracownik jest wykwalifikowany i przeszkolony w odpowiednich dziedzinach, aby zapewnić Twojemu psu opiekę na najwyższym poziomie.

Szkolenia

Wiemy, że kluczem do zapewnienia najwyższej jakości opieki nad Twoim pupilem jest wykwalifikowany i zaangażowany personel.

Dlatego inwestujemy w ciągły rozwój naszych pracowników poprzez różnorodne szkolenia:  

  • Szkolenie z psów agresywnych;
  • Szkolenie z obsługi klienta;
  • Szkolenia wewnętrzne z podniesienia kompetencji: praca z psem lękliwym, przeprowadzania socjalu z psami, budowanie motywacji, prawidłowe zaspokajanie potrzeb psów. 

Ulepszamy nasz ośrodek każdego dnia

Czyszczenie magazynów

Obroże z klamrą i półzacisk -50%
Saszyta rushoffa w całkiem fajnej cenie :)