John Dog wspiera Petpit

2018-09-21
#, #

John Dog to marka stworzona przez grupę znajomych, dla których psy są kimś więcej niż zwierzętami. Celem ich pracy jest zwiększenie komfortu życia opiekunów z ich podopiecznymi. Kochają psy i swoim działaniem pomagają nam zrozumieć naszych pupili.  Otrzymujemy od nich niezbędną wiedzę oraz profesjonalne porady. John Dog z pewnością powstało z myślą o ludziach, dla których psy są członkami rodziny. Przyjaciółmi których dobro, zdrowie i szczęście jest równie ważne, jak ich własne. Stąd wsparcie innych projektów mających podobne cele i współpraca nad promocją naszej aplikacji Petpit, której premiera zbliża się wielkimi krokami. W najbliższą sobotę na targach Pupilove w Poznaniu wpadnijcie na nasze stoisko i sprawdźcie co dla Was mamy. Zobaczycie aplikację i dowiecie się w jaki sposób ułatwi Wam życie z psem.

Na swoim blogu miałam już okazję przedstawić Wam markę John Dog, która w swoim asortymencie ma wiele ciekawych i przydatnych produktów.  Znajdziemy u nich podział na psie i ludzkie sprawy. Psiakom oferują wysokiej jakości karmy, smycze, obroże, apaszki, szelki, zabawki, legowiska, miski, środki pielęgnacyjne, akcesoria do aut, torby i ubrania. Poniżej znajdziecie kilka flagowych produktów:

Designerska podkładka pod miski, która idealnie pasuje do dwóch misek John Dog Black – na wodę i na karmę. Dzięki pokryciu spodniej części maty antypoślizgowym lakierem, zapobiega przesuwaniu się misek podczas jedzenia. Zabezpiecza podłogę przed zabrudzeniem, a nam pozwoli z łatwością posprzątać po posiłku naszego psiaka.

Źródło: https://johndog.pl/produkt/podkladka-miski-dla-psa-john-dog-black/

Mięsna karma skomponowana z trzech gatunków mięs i podrobów. Karma została przygotowana ze świeżych składników, gotowanych w sosie własnym, bez dodatku wody i żelatyny. Wszystkie składniki pochodzą od lokalnych dostawców. Produkt nie zawiera sztucznych konserwantów, barwników ani wzmacniaczy smaku.

Źródło: https://johndog.pl/wp-content/uploads/2018/05/Codzienna-porcja-bogata-w-wo%C5%82owine_KJDP1333ESCP_G.jpg

Wysokiej jakości karma bez dodatku zbóż i ryżu. Wyprodukowana na bazie jagnięciny, która jest bogatym źródłem łatwo przyswajalnego białka, zawiera wielonienasycone kwasy tłuszczowe oraz kwas linolowy, który redukuje ilość wolnych rodników w organizmie.

Źródło: https://johndog.pl/wp-content/uploads/2018/03/Jagni%C4%99cina-z-warzywami_KJDP543ZG826_G.jpg

Ponadto na ich stronie internetowej dowiadujemy się również jak żywić, wychowywać i dbać o zdrowie czworonogów. Ich kanał na Youtube poświęcony jest tematyce wychowawczej, wspólnie tworzony z nieocenionym Piotrem Wojtków, u którego właśnie robię kurs trenerski. Jeśli Twój pies zjada śmieci, szczeka na gości lub nie chce wracać na zawołanie, koniecznie musisz obejrzeć te filmiki. Dzięki John Dog i profesjonalnym poradom w formie filmów, nauczysz się jak radzić sobie z wieloma problemami. Łapcie link:

https://www.youtube.com/channel/UCjA2PnNndAwCAeNYRkA7PBA

W związku z nawiązaniem naszej współpracy, marka John Dog przygotowała zniżki na swoje produkty specjalnie na niedzielne wydarzenie. Ponadto dostałam próbki karmy dla wszystkich swoich podopiecznych, których szkolę. Jest mi szalenie miło, że taka marka widzi potencjał w naszych działaniach.

Jeszcze kilka słów o aplikacji. Petpit istnieje dzięki grupie przyjaciół, której celem jest ułatwienie i podniesienie dobrostanu zwierząt. Nie ma co ukrywać, że jest moim autorskim pomysłem, lecz społeczność jaką udało mi się wokół niej stworzyć, pozwala mi mówić o NAS. Dzięki aplikacji możecie znaleźć usługi dla swojego zwierza i tak samo łatwo dodać własne, jeśli takie posiadacie. Aplikacja ma przede wszystkim pomagać się odnaleźć, bez konieczności przebijania się przez gąszcze internetu. Jednym z głównych założeń, jest również pomoc w adopcji i zachęcenie więcej osób do tworzenia domów tymczasowych dla zwierząt. Śledźcie nas na Facebooku i pomóżcie nam budować społeczność Petpit <3  Więcej o aplikacji dowiecie się ze strony: www.petpit.co a my widzimy się w niedziele na Targach Pupilove

Małgo & Zespół Petpit

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *